Salvează căutarea Adaugă anunț
Vei fi notificat de câte ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Vanzare apartament Modern cu 2 camere situat langa Policlinica Brancus

400 EUR
Valabil din 3/17/2025 10:15:39 PM
Descriere
AAAGalaxyimob va ofera spre Inchiriere un apartament Moder cu 2 camere ,situat in ansamblul Rezidential Premium cu o arhitectura avangardista, eleganta si rafinata, cu functionaliti si facilitati spectaculoase pentru viitorii rezidenti. Situat alturi de o comunitate exclusivista cu blocuri aerisite in vecinatate ce au vizualizare spre case de tip vile spre vecinatate.



Ansamblul rezidential Premiu, este situat in vecinatatea Policlinici Brancusi , avand in apropriere parcul Brancusi cu iesire usoara catre metrou Valea Ialomitei



Apartamentul este situat la etajul 5 6 cu suprafata utila mare ,dispune de spatii utile generoase ,cu camere foarte bine vitrate si aerisite in vecinatate.



Ferestrele mari din tamplarie de inalta calitate coroborate cu elemente de feronerie ce vor contribui la definirea confortului absolut daruindui lumina naturala din abundenta pentru clipe placute de lectura sau serviciu de la domiciliu.



Ansamblul rezidential include o zona de agrement cu gazon si aspresoare si zona de copaci plantati cu mult timp in urma ,amenajat pe suprafetele laterale ale ansamblui unde se invecineaza cu case de tip vile in vecinatate ,unde vei simti aerul pur si clipele de energie in natura fascinanta si prezentata chiar langa casa ta.



Viitorilor rezidenti le sunt oferite locuri de parcare amplasate subteran si suprateran, securizate si supravegheate video cu control automatizat. Zona de amplasare ofera acces la toate obiectivele de interes pentru o viata moderna reprezentate de restaurante, cafenele, terase, clinici de sanatate, farmacii, zone business, parcuri.



Descriere: Mijloacele de transport in comun : Stb sunt la mica distanta fata de complex ( 150 m) ; iar statiile de metrou Valea Ialomitei se afla la aproximativ 800 m distanta



Finisaje si facilitatii premium:



Blocuriile sunt cu arhitectura Avangardista: cu finisaje Premium : Granit pe scara blocului, supraveghere video; gresie portelanata la intrare in scara : Finisaje interioare moderne:



Unitatea se inchiriaza cu pret de superrr ofertaaa ce include ,loc de parcare, inclus in pretul de 400 euro ( fiind situat in interiorul Ansamblului Rezidential cu circuit inchis.



Superrr Ofertaaaa valabil pentru luna Martie 2025 cu mutare imediata!



Va asteptam cu drag la o vizualizare pentru apartamentele cu 2 camere in Ansamblul Rezidential Premium!

Informatii eficienta energetica:

Clasa energetica: A

Consumul de energie primara:

Indicele de emisii echivalent CO2:

Consum de energie din surse regenerabile: Romimo_1742242620
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

EXCELENT - 3 evaluări

Cei mai mulți utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind foarte bună
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Accesează abonamentul VIP
×
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
×
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ai atins limita pentru mesaje noi.

Pentru siguranța ta și a celorlalți utilizatori, confirmă numărul de telefon pentru a continua.

Validează telefonul
;