Salvează căutarea Adaugă anunț
Vei fi notificat de câte ori:

Trimite unui prieten

Trimite

3 Camere Spatios - 2 balcoane

90 000 EUR
Valabil din 3/1/2025 1:00:30 PM
Descriere
Va prezentam un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat in Cartierul Latin, pe Strada Prelungirea Ghencea, intr-un bloc finalizat in 2008. Cu o suprafata utila de 89 mp, apartamentul impresioneaza printr-un living generos de 40 mp, care face legatura cu doua dormitoare, fiecare avand acces la un balcon (6,5 mp si 5 mp). Bucataria open-space este complet utilata, inclusiv cu masina de spalat vase, iar baia spatioasa de 6 mp dispune de cada.

Mobilat modern si aproape nou, apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Optional, se poate achizitiona un loc de parcare subteran. Incalzirea este asigurata de o centrala proprie.

Zona ofera multiple facilitati: supermarketuri, farmacii, restaurante, saloane, locuri de joaca pentru copii. Pentru detalii suplimentare sau vizionari, va stam la dispozitie! Romimo_1740826974
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Accesează abonamentul VIP
×
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
×
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ai atins limita pentru mesaje noi.

Pentru siguranța ta și a celorlalți utilizatori, confirmă numărul de telefon pentru a continua.

Validează telefonul
;