Salvează căutarea Adaugă anunț
Vei fi notificat de câte ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Apartament de 4 camere pe 2 niveluri, curte, 2 locuri de parcare, Ultracentral

320 000 EUR
Valabil din 1/9/2025 10:39:37 AM
Descriere
BLITZ vă propune spre achiziție un superb apartament de 4 camere, pe două niveluri, situat la parterul și demisolul unui imobil D + P + 2, foarte aproape de Km 0 al Craiovei, în spatele Hotelului Ramada, într-o zonă liniștită, aproape de Universitate, Centrul Vechi, magazine, farmacii, școli, grădinițe, mijloace de transport în comun.
Având o suprafață utilă de 124,5 mp, apartamentul este decomandat și compartimentat după cum urmează: la parter - hol, dormitor matrimonial cu baie proprie, 2 dormitoare și o baie, iar la demisol - bucătărie, spațiu depozitare, baie, living și zonă de luat masa din care se face accesul în curte unde avem amenajată o terasă acoperită și o zonă de grătar în suprafață de 48 mp.
Se vinde parțial mobilat și utilat, dispune de centrală termică, încălzire în pardoseală, electrocasnice premium aproape nefolosite, tâmplărie din PVC, usă metalică la intrare, videointerfon, ieșire pentru priză încărcare mașini electrice la unul din cele două locuri de parcare supraterane.
Poziționarea într-o zonă ultracentrală, dar ferită de zgomot, puțini vecini, calitatea construcției, faptul că are curte și 2 locuri de parcare ultracentral sunt doar o parte din argumentele solide ale acestui imobil, vă aștept la vizionare pentru a vă convinge.


Cod ofertă / ID BLITZ: P83037 Romimo_1736412159
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 2939
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.

EXCELENT - 3 evaluări

Cei mai mulți utilizatori ar descrie experiența cu acest utilizator ca fiind foarte bună