Salvează căutarea Adaugă anunț
Vei fi notificat de câte ori:

Trimite unui prieten

Trimite

OCAZIE Casă de vânzare la preț de apartament și 30 min de oraș

57 500 EUR 230 EUR/m2
Valabil din 3/29/2025 11:08:08 AM
Specificații
Suprafata utila
250 m2
Numar camere
Descriere
Vand casa spatioasa P+1+M, la care se adauga anexele, construita in anul 1994 cu structura de rezistenta din beton si fier armat, cu o amprenta construita in suprafata de 250 mp utili din cei 750 mp totali si este pozitionata la mai putin de 2km de DN72A, pe langa La Doi Pasi Gemenea.

Aceasta superba vila dispune de:

- 3 dormitoare; - 2 bai; - 2 holuri; - 1 living mare; - 1 bucatarie cu bar; - 1 camara cu rafturi; - 1 pivnita; - 1 garaj cu deschidere pe telecomanda; - 1 magazie pentru depozitare; - terasa; - fantana proprie.

Etajul si mansarda se pot amenaja dupa preferinte, ceea ce mai adauga 2 dormitoare, 1 living, baie și chiar o bucatarie la cele enumerate mai sus.

Curtea prezinta o bolta impunatoare de vita de vie, pomi fructiferi, arbusti de fructe de padure, o magnolie superba, doua tuya orientalis mari si multe flori.

Imobilul este foarte bine izolat cu polistiren de 10 cm, pastrand atat racoarea de care ai nevoie vara, cat si caldura necesara pe timpul iernii.

Utilitati: apa curenta, electricitate, canalizare, gaze la poarta.

Nota: Suntem deschisi si pentru schimb cu apartament de 2-3 camere în Târgoviște, doar etajul 1.

Preț foarte puțin negociabil! Romimo_1741430456
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.